Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

 Promocja 

     2020

 Hormann


    Brama garażowa RenoMatic 
               z napędem 
          już od 2359,- netto 

       Drzwi wewnętrzne 
    drewniane, bezprzylgowe
      z ukrytymi zawiasami 
         od  1290,- netto 
 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Bramy przemysłowe, segmentowe

Bramy do hal powinny być nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, lecz także charakteryzować się dobrą izolacyjnością cieplną. SPU 40 jest sprawdzoną bramą segmentową firmy Hörmann, która optymalnie spełnia te wymagania. Dzięki połączeniu takich materiałów jak stal i twarda pianka poliuretanowa konstrukcja bramy jest wyjątkowo wytrzymała i równocześnie zachowuje dobre właściwości izolacyjne.

Przestrzeń między ściankami bramy ocieplanej jest idealnie równomiernie wypełniana pianką. Twarda pianka poliuretanowa (w 100% bez związków freonu) łączy się wówczas ze stalową osłoną bramy. Powstały w ten sposób rdzeń izolacyjny o grubości 42 mm zapewnia wyjątkową wytrzymałość i właściwości izolacyjne bramy. Standardowo powierzchnia bram SPU 40 jest przetłaczana w strukturze Stucco, natomiast opcjonalnie dostępna jest także elegancka wersja z powierzchnią w strukturze Micrograin. Segmenty bramy są dostarczane w kombinacji 625/750 mm lub 375/500 mm w zależności od całkowitej wysokości bramy. Dostępne opcjonalne przeszklenia zapewniają oświetlenie wnętrza naturalnym światłem. Bezpieczne i praktyczne przejście gwarantują dodatkowe drzwi przejściowe w bramie bez wystającego progu.

 

Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ