Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

Dla klientów, 

którzy odwiedzą nas 

kwiecień -maj 

extra rabaty !!!!


zapraszamy 

do nowego salonu JANREX 
ul. gen. St. Maczka 45
(obok stacji Orlen)


 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Drzwi wewnętrzne

Oferujemy Państwu drzwi stalowe i aluminiowe - do wszystkich typów budynków, zarówno nowych, jaki tych starych, przeznaczonych do renowacji. Drzwi Hormanna odznaczają się znakomitą jakością atrakcyjną kolorystyką i różnorodną wersją wykonania. Spełniają wszystkie wymagania stawiane przy budowie nowych obiektów :
-atrakcyjny wygląd i duża stabilność,
-są termoizolacyjne, dźwiękoszczelne, dymoszczelne, antywłamaniowe.
Drzwi stalowe ZK - cieszące się największym powodzeniem wśród klientów. Sa wytrzymałe, trwałe w formie i odporne na zniszczenie. Ich wysokiej jakości powierzchnia jest odporna na działanie swiatła i wysokiej temperatury, niełatwa do zabrudzenia i jednocześnie prosta w utrzymaniu czystości. Produkcja w dużych seriach, umożliwia zachowanie najwyższej jakości przy utrzymaniu minimalnie niskiej ceny. Drzwi ZK firmy Hormann zostały odznaczone złotym medalem na poznańskich targach "BUDMA 2000"
Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ