Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

Dla klientów, 

którzy odwiedzą nas 

kwiecień -maj 

extra rabaty !!!!


zapraszamy 

do nowego salonu JANREX 
ul. gen. St. Maczka 45
(obok stacji Orlen)


 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Systemy bram przemysłowych

Bramy szybkobieżne : uniwersalne do wewnątrz i na zewnątrz, dzięki przezroczystym wypełnieniom zapewniają dobrą widoczność na zewnątrz i do wewnątrz. Funkcja szybkiego otwierania w poziomie lub w pionie sprawia, ze wewnętrzny ruch i przepływ materiałów odbywają się bez zakłóceń.
Bramy wahadłowe : zapewniają szybką komumkację. Dostępne w wersji ocynkowanej lub ze stali szlachetnej. Bramy wahadłowe wyposażone w układ kontaktowy skrzyła otwierają się szybko po ich naciśnięciu lub kontakcie z wjeżdżającym pojazdem.
Bramy przesuwne i obiegowe : idealne do szerokich otworów . Mogą być wykonane ze stali w wersji ocieplanej i nieocieplanej, z napędem lub bez, w różnych typach. Dla zapewnienia kontaktu wzrokowego i dostępu swiatła można ten typ bram wyposażyć w przeszklenia
Kurtyny paskowe : dzięki swej uniwersalności i różnorodności wymiarów stanowią doskonały system podziału pomieszczeń. Nadają się do niedrogiego i szczelnego zamykania dużych otworów w różnego rodzaju halach. Kurtyny paskowe pozwalają osiągnąć wyjątkowo wysoki wskaźnik izolacji akustycznej, ponadto przezroczystość kurtyny nie ogranicza oświetlenia w pomieszczeniu.
Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ