Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

Dla klientów, 

którzy odwiedzą nas 

kwiecień -maj 

extra rabaty !!!!


zapraszamy 

do nowego salonu JANREX 
ul. gen. St. Maczka 45
(obok stacji Orlen)


 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Bramy garażowe, boczne

Luksusowe bramy garażowe, które spełnią wszystkie wizje architekta i wyroznią Państwa garaż oryginalną formą.
Bramy SST stanowią unikalne rozwiązanie łączące zalety bram uchylnych (nie mają szyn podsufitnych) i sekcyjnych górnych (nie wychylają się do przodu), a otwarte częściowo służą jako drzwi serwisowe.
Jednocześnie nie wymagają żadnego mechanizmu wspomagajacego (sprężynowego lub przeciwwagi). Komfort użytkowania zapewnia automat. Konstruktorzy i projektanci firmy Normstahl tak właśnie definiują ideał bramy garażowej

 

Funkcjonalna i bezpieczna – nowa brama garażowa boczna Normstahl


Brama boczna od Normstahl przeznaczona jest do każdego typu garażu, gdyż nie zabiera miejsca ani przed bramą, ani za nią, a dodatkowo nie zmniejsza wysokości oraz szerokości otworu wjazdowego. Z kolei mechanizm jezdny zapewnia bardzo spokojny, cichy i przede wszystkim bezpieczny bieg bramy, co gwarantuje komfort użytkowania. Walory te powodują jej niesłabnącą popularność już od ćwierć wieku. Z tej okazji konstruktorzy z firmy Normstahl, jako prezent urodzinowy, dokonali liftingu bramy bocznej. Dzięki temu nowa brama przez kolejne lata będzie zachwycała swoją funkcjonalnością i designem.

Sprawdzona konstrukcja w nowej odsłonie.

Brama garażowa spełnia swoje funkcje wtedy, gdy jej konstrukcja, rozwiązania techniczne, a także materiały użyte do produkcji tworzą idealną całość. Przyjrzyjmy się zatem nowej bramie segmentowej bocznej Normstahl, która po 25 latach osiąga jeszcze lepsze parametry i gwarantuje bezpieczną pracę. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na poprawioną izolację cieplną oraz szczelność bramy. Zostało to osiągnięte dzięki zastosowaniu uszczelnienia poszczególnych sekcji. Co więcej, zasłonięte segmenty bramy bocznej zapewniają idealnie cichą pracę bramy. Warto także podkreślić, że dolne prowadzenie zostało wyposażone w szczotki, które przy każdym ruchu bramy usuwają kurz oraz piasek z prowadnic, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się o ich czystość. Reasumując, bardzo odporne, sztywniejsze i wodoodporne uszczelnienie szczotkowe znacząco podnosi właściwości izolacyjne bramy.


Funkcjonalność według Normstahl

Kolejnym nowym elementem w bramie bocznej Normstahl jest szyna prowadząca. Wyróżnia ją niska wysokość zabudowy – jedynie  15 mm – i jest ona montowana na gotowej posadzce. Rozwiązanie to pozwala zrezygnować z dodatkowego uszczelnienia szyny, a także dopasowywania podłoża do ramy bramy garażowej. Ponadto niewielka wysokość progu nie stanowi żadnej przeszkody zarówno w przypadku wjeżdżania, jak i wyjeżdżania. Bramę sekcyjną boczną można montować w każdym garażu, a umożliwia to elastyczny łuk, który gwarantuje indywidualne dopasowanie kąta co 1°. Elementy, z których powstaje szyna, są tak dobrane, aby w newralgicznym miejscu, jakim jest łuk, zapewnić komfortowy i pozbawiony wszelkich przeszkód przejazd bramy.

Wzorcowa funkcjonalność, najlepsze wykonanie oraz nowoczesne wzornictwo cechuje bramy sekcyjne boczne Normstahl. Z okazji ich 25-lecia na rynku dostępna jest nowa odsłona bram. Innowacyjne rozwiązania, podnoszące szczelność oraz izolacyjność konstrukcji, dodatkowo niewielka szyna jezdna oraz elastyczny łuk poprawiły parametry pracy tej bramy, dzięki czemu ma ona szansę na czołową pozycję na liście najchętniej wybieranych modeli bram garażowych.

Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ