Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

Dla klientów, 

którzy odwiedzą nas 

kwiecień -maj 

extra rabaty !!!!


zapraszamy 

do nowego salonu JANREX 
ul. gen. St. Maczka 45
(obok stacji Orlen)


 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Napędy do bram garażowych

Twój najlepszy przyjaciel - zawsze otworzy bramę Twojego garażu, nawet w deszczowy wieczór. 217 dni w roku to deszcz, śnieg, wiatr i mróz. Wtedy szczególnie przyjazna, szybko otwierajacą się bramą i bezpieczne, oświetlone wnętrze garażu. Ta możliwość leży w zasięgu ręki - wystarczy mocno nacisnąć przycisk pilota ...

Niewiarygodnie cicha i spokojna praca, automatyczna regulacja siły, pilot z kodem kroczącym, możliwość współpracy z wieloma urządzeniami zewnętrznymi w tym z linią fotokomórek i fotooptyczną listwą bezpieczeństwa w dolnej uszczelce bramy ... to tylko niektóre zalety proponowanych przez nas napędów.

Posiadamy w sprzedaży napędy do bram garażowych firm : Hormann, Normstahl, Came, Nice. Różnorodność napędów pozwala nam zautomatyzować każdy garaż, nawet z tradycyjną bramą dwuskrzydłową.


Siłownik elektromechaniczny SPIDO z napędem łańcuchowym o sile uciągu 650NSiłownik elektromechaniczny SPIN  z napędem paskowym o sile uciągu 650N

Brama garażowa wyposażona w napęd elektryczny gwarantuje przede wszystkim komfort i wygodę użytkowania. Nowa generacja napędów Magic 600 i Magic 1000 firmy Normstahl została skonstruowana tak, aby brama pracowała szybciej, bez tarcia i hałasu, co zapewnia maksymalne zadowolenie użytkowników.

 

Sprawdzone rozwiązania

Konstrukcja nowej generacji napędów Magic 600 i Magic 100 firmy Normstahl bazuje na pasku zębatym, który jako przeniesienie napędu, porusza wszystkie rodzaje bram. Zoptymalizowana współpraca napędu i paska powoduje, że napęd przenosi siłę bezpośrednio, z pominięciem przekładni, na koło napędowe. Rozwiązanie to ogranicza tarcia i w efekcie brak utraty siły.

Nowa generacja napędów Magic firmy NormstahlNowa generacja napędów Magic firmy Normstahl

Warto podkreślić, że koło napędowe zostało wyposażone w łożysko, które zapewnia cichą i lekką pracę. Dodatkowo również drugie kółko paska ma łożysko, dzięki czemu minimalizuje następne miejsca tarcia i maksymalizuje przeniesienie siły. Co więcej, konstrukcja szyny została zmieniona tak, aby napięcie paska mogło być regulowane po stronie główki napędu. Napęd garażowy Magic 600 i Magic 1000 firmy Normstahl został skonstruowany w taki sposób, by główka napędu, w zależności od potrzeb lub systemu bramy, mogła być zamontowana na kilka sposobów. W przypadku małej głębokości garażu, konstrukcji bramy lub warunków zabudowy, główkę napędu można obrócić o 90º lub nawet o 180º. Rozwiązanie to umożliwia ustawienie automatyki tak, by nie zakłócała ona korzystania z garażu.

Automaty Magic różnią się od siebie kilkoma szczegółami technicznymi. Magic 600 osiąga siłę ciągu 600 Newtonów, z kolei Magic 1000 aż 1000 Newtonów. Dodatkowo pierwszy z nich ma 1-cyfrowy zmienny wskaźnik, a drugi został wyposażony we wskaźnik 3-cyfrowy. Napęd garażowy Magic 1000 ma również regulację czasu świecenia lampy oraz funkcję zamknięcia bramy po przecięciu fotokomórki. Cennym udogodnieniem jest także asystent parkowania dołączony do modelu Magic 1000.

 

 

Odpowiednio dobrana brama garażowa powinna być nie tylko wizytówką oraz solidną ochroną naszego domu, ale także zapewnić komfort podczas codziennego użytkowania. 

 

Solidne konstrukcje oraz innowacyjne rozwiązania wpływające na wygodę i spokojny sen domowników sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na inteligentne systemy sterowania bramami. Wspomagają one nasze codzienne czynności, oszczędzając czas i energię. Szeroki wybór nowoczesnych produktów pozwala na dopasowanie napędów oraz odpowiednich akcesoriów do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

 

Wygoda rozwiązań automatycznych

W zależności od naszych potrzeb, a także wymaganych parametrów, mamy do wyboru różne siłowniki, np. szybki i godny zaufania silnik SPIDO marki Nice z napędem łańcuchowym do bram o powierzchni do 9 m². Cechuje się on łatwym montażem i nieskomplikowaną obsługą. Dla bram o powierzchni nawet do 13 m² dobrym rozwiązaniem będą siłowniki SPIN. Dzięki wykorzystaniu technologii połączenia dwużyłowego BLUEBUS ich instalacja jest niezwykle prosta. Zaletą siłowników Nice jest cicha praca i możliwość dostosowania ustawień prędkości podnoszenia oraz opuszczania bramy. Dodatkowo centrale obsługujące automatykę do bram garażowych posiadają wiele funkcji, które zdecydowanie ułatwiają codzienne życie. Za sprawą automatycznego zamykania nie musimy pamiętać o zamknięciu bramy, a funkcja częściowego otwarcia pozwala oszczędzić czas, gdy chcemy jedynie na chwilę wejść do swojego garażu lub wjechać do niego np. rowerem. Możliwość sterowania bramą za pomocą pilota bez konieczności wysiadania z samochodu to jednak największa zaleta posiadania automatycznej bramy garażowej.

Bramy garażowe Nice przechodzą szereg testów i badań, mających na celu dostosowanie ich do norm europejskich. Posiadają dodatkowe zabezpieczenia blokujące na wypadek ewentualnych usterek. Jeśli chcemy zagwarantować sobie dodatkową ochronę, istnieje możliwość zamontowania dwustronnego ryglowania zamka. Ponadto siłowniki wyposażone są w czuły amperometryczny system wykrywania przeszkody, który służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na osobę lub przedmiot, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu.

Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ