Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

Dla klientów, 

którzy odwiedzą nas 

kwiecień -maj 

extra rabaty !!!!


zapraszamy 

do nowego salonu JANREX 
ul. gen. St. Maczka 45
(obok stacji Orlen)


 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Szlabany

Posiadamy szeroką ofertę szlabanów firmy Nice.

Szlabany są idealnym rozwiązaniem do monitorowania oraz kontroli przejazdów publicznych takich jak: parkingi, osiedla, przedsiębiorstwa, urzędy, itp. Świetnie spisują się w przypadku przejazdów o bardzo dużym natężeniu ruchu. Szlabany pozwalają kontrolować wszystkie typy przejść, od przejść o małych wymiarach, do przejść bardzo dużych o rozstawie nawet do 17m. Dzięki zastosowaniu akumulatora, szlaban może pracować nawet w przypadku braku napięcia sieciowego. Alternatywą tradycyjnego zasilania szlabanu jest wykorzystanie zestawu zasilania słonecznego Solemyo. Dzięki energii słonecznej, czystej i bezpłatnej, poniesione koszty zwrócą się w krótkim czasie.

Innymi urządzeniami które mogą spełniać tą funkcję są na przykład: automatyczne bariery łańcuchowe, bramy z odpowiednią automatyką do bram przesuwnych lub skrzydłowych. Jednak w zdecydowanej większości przypadków są one wolniejsze, droższe (przy sumarycznym zestawieniu napędu, bramy, montażu) i umożliwiają mniejszą ilość otwarć dziennie bez przeciążania urządzeń.

Wybór modelu szlabanu zależy od charakterystyki miejsca montażu, szerokości wjazdu oraz sposobu użytkowania.

 Szlaban elektromechaniczny do wjazdów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 8,5m, do pracy bardzo intensywnej. Silnik 24V z enkoderem, wbudowana modułowa centrala sterująca.

 

Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ