Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

 Promocja 

     2020

 Hormann


    Brama garażowa RenoMatic 
               z napędem 
          już od 2359,- netto 

       Drzwi wewnętrzne 
    drewniane, bezprzylgowe
      z ukrytymi zawiasami 
         od  1290,- netto 
 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Szlabany

Posiadamy szeroką ofertę szlabanów firmy Nice.

Szlabany są idealnym rozwiązaniem do monitorowania oraz kontroli przejazdów publicznych takich jak: parkingi, osiedla, przedsiębiorstwa, urzędy, itp. Świetnie spisują się w przypadku przejazdów o bardzo dużym natężeniu ruchu. Szlabany pozwalają kontrolować wszystkie typy przejść, od przejść o małych wymiarach, do przejść bardzo dużych o rozstawie nawet do 17m. Dzięki zastosowaniu akumulatora, szlaban może pracować nawet w przypadku braku napięcia sieciowego. Alternatywą tradycyjnego zasilania szlabanu jest wykorzystanie zestawu zasilania słonecznego Solemyo. Dzięki energii słonecznej, czystej i bezpłatnej, poniesione koszty zwrócą się w krótkim czasie.

Innymi urządzeniami które mogą spełniać tą funkcję są na przykład: automatyczne bariery łańcuchowe, bramy z odpowiednią automatyką do bram przesuwnych lub skrzydłowych. Jednak w zdecydowanej większości przypadków są one wolniejsze, droższe (przy sumarycznym zestawieniu napędu, bramy, montażu) i umożliwiają mniejszą ilość otwarć dziennie bez przeciążania urządzeń.

Wybór modelu szlabanu zależy od charakterystyki miejsca montażu, szerokości wjazdu oraz sposobu użytkowania.

 Szlaban elektromechaniczny do wjazdów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 8,5m, do pracy bardzo intensywnej. Silnik 24V z enkoderem, wbudowana modułowa centrala sterująca.

 

Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ