Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

JANREX to firma istniejąca na białostockim rynku

od 1995r.

Prowadzimy działalność w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej, między innymi bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych, systemów przeładunku, automatyki bramowej, szlabanów, ogrodzeń. Zajmujemy się obsługą podmiotów prywatnych jak i dużych inwestycji.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow
Grafika

PROMOCJĘ LETNIĄ  15% taniej 

na okna PVC 

rolety 

żaluzje fasadowe 

ślusarkę aluminiowązapraszamy 

do nowego salonu JANREX 
ul. gen. St. Maczka 45
(obok stacji Orlen)


 

            

 

 

 

   

                     

                 

                 

Złoty Partner Roku 2010

4  marca w hotelu Windsor Palace w podwarszawskiej Jachrance odbyła się Gala Finałowa drugiej edycji programu Partner Roku Nice 2010, w czasie której nasza firma odebrała prestiżową nagrodę ,,Złoty Partner Roku 2010”

Oprócz wręczenia nagród, motywem przewodnim wieczoru była zapowiedź wyjątkowych premier produktów Nice, które  ujrzały światło dzienne właśnie podczas tej gali.

Zanim opadły emocje związane z rozdaniem nagród Partner Roku 2010, oczom zebranych gości ukazał się widok tychże produktów.

Pierwszą grupę stanowiły produkty Nowej Ery Nice, charakteryzujące się rewolucyjnym designem, które w najbliższym czasie będą pojawić się w naszej ofercie . One naprawdę pochodzą z XXII wieku!

Drugą premierą a zarazem największą niespodzianką, najdłużej oczekiwaną była prezentacja nowego dziecka Nice : segmentowej bramy garażowej ! Tego nikt z zaproszonych gości się nie spodziewał.

O projekcie wprowadzenia na rynek bram garażowych w kilku słowach opowiedział Dyrektor Zarządzający Nice, po czym jako pierwsi mieliśmy okazję je obejrzeć. Pierwsze oględziny wypadły bardzo pomyślnie!

Powrót do strony głównej

Grafika Grafika Grafika Grafika Grafika

© JANREX - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: polinfor.pl - Tworzenie stron

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ